تبلیغات در گوگل حرفه ای
تضمین لینک یک در پر رقابت ترین کلمات

تماس 09121716312

تبلیغات در گوگل حرفه ای با تضمین لینک یک گوگل با کمترین هزینه ممکن ، تا 80 درصد کاهش هزینه های کلیک با بهینه سازی کمپینگ های تبلیغاتی و حذف کلیک های تکراری ، با سیستم اختصاصی ppc protect طراحی شده توسط تیم المانت ، 100 درصد کلیک های تکراری رقبا را شناسایی و خنثی می کنیم.

تبلیغات در گوگل حرفه ای

سیستم مقابله با کلیک های هَرز در تبلیغات در گوگل
PPC Protect

کلیه سرویس هایی که برای مقابله با کلیک های جعلی طراحی شده بر پایه بلاک کردن IP می باشد که در ایران کارساز نیست. چون رقبای شما می توانند با خاموش و روشن کردن اینترنت گوشی (یا مودم) براحتی آی پی را عوض کنند و سیستم PPC Protect را دور بزنند. برای مقابله با کلیک های فیک در ایران برای اولین بار روشی ابداع کرده ایم که بطور صد در صدی شما را از شر کلیک های رقبا و روبات ها خلاص می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

اکانت اختصاصی گوگل ادز آیکن

اکانت اختصاصی گوگل ادز
+(120 دلار اعتبار هدیه)

ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز و ایجاد دسترسی مستقیم به مشتریان جهت شفاف سازی هزینه ها ، شارژ اکانت با کمترین کارمزد. 30 روز بعد از اولین تبلیغات ، 120 دلار اعتبار هدیه به اکانت شما تعلق میگیرد.

مشاهده تعرفه ها
مدیریت اکانت گوگل ادز ایکن

مدیریت حرفه ای اکانت
بهینه سازی تبلیغات

بهینه سازی کمپینگ های تبلیغاتی به منظور تصاحب لینک یک با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی ، افزایش نرخ تبدیل تبلیغات با بهینه سازی کمپینگ ها ، قیمت گذاری شناور ، مدیریت کلمات کلیدی ، بهینه سازی متن تبلیغات ، افزایش Quality Score

اطلاعات بیشتر
طراحی سایت بهینه شده برای گوگل ادز آیکن

طراحی سایت بهینه شده
مختص گوگل ادز

یکی از فاکتورهای مهم در کاهش هزینه های کلیک، بهینه بودن صفحات سایت می باشد که اکثر رقبا این موضوع را رعایت نمی کنن و این می تواند برگ برنده ما باشد. بطور دقیق 33 درصد (یک سوم) از هزینه کلیک شما به فاکتور landing page (کیفیت صفحات فرود) وابسته است.

اطلاعات بیشتر
google ad words line art

6 ویژگی متمایز خدمات گوگل ادز در المانت

تیم گوگل ادز المانت تا کنون توانسته بیش از 1300 کمپینگ تبلیغاتی موفق را در کلمات فارسی و انگلیسی راه اندازی و بهینه سازی کند.

تضمین لینک یک در پر رقابت ترین کلمات

در هر حوزه که فعالیت می کنید ، با هر میزان رقابت ، این تضمین را به شما می دهیم که در یک بودجه معقول و به صرفه ، لینک یک را برای سایت شما تصاحب کنیم.

سفارش آسان بدون نیاز به ثبت نام در سایت

برای استفاده از خدمات گوگل ما نیاز به ثبت نام در سایت نیست. با یک تماس و یا ارسال پیام در واتس اپ سفارش شما بصورت آنی پیگیری شده و در کمتر از 5 دقیقه اکانت شما فعال می شود.

تعرفه های رقابتی – حساب بانکی معتبر

کلیه اکانت های ایجاد شده توسط المانت از طریق حساب های بانکی بین المللی معتبر بوده و کمترین کارمزد را در بین رقبا دارد. مشاهده تعرفه ها

پشتیبانی لحظه ای

با توجه به اهمیت پشتیبانی در خدمات گوگل ادز ، در طول ساعاتی که تبلیغات شما فعال می باشد از طریق تماس یا واتس اپ می توانید با کارشناس خود تماس برقرار کنید.

حذف کامل کلیک های تکراری رقبا

به کمک یک روش ابداعی توسط تیم تحقیق و توسعه المانت ، کلیه کلیک هایی که از طرف رقبا یا روبات ها بر روی تبلیغات شما انجام می شود خنثی خواهد شد.

افزایش نرخ تبدیل

با بهینه سازی کمپینگ های گوگل ادز و بهبود لندینگ پیج ها و حذف کلیک های جعلی ، نرخ تبدیل کلیک به مشتری افزایش چشم گیری خواهد داشت.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

واتس اپ
09121716312

پیامک
09121716312

کارشناسان اِلمانت ، از ساعت 9 صبح الی 19 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص تبلیغات در گوگل می باشند. 

نکات کلیدی درباره تبلیغات در گوگل برای صاحبان کسب و کار

ساخت یک کمپینگ تبلیغاتی گوگل ادز و قرار گرفتن در لینک یک گوگل، کار خارق العاده ای محسوب نمی شود و در کمتر از 10 دقیقه می شود یک کمپینگ تبلیغاتی را راه اندازی کرد. الگوریتم گوگل ادز به گونه ایست که هر چقدر قیمت بالاتری برای کلمات کلیدی تنظیم کنید تبلیغات شما بالاتر نمایش داده می شود. بنابراین تصاحب لینک یک با گوگل ادز کار پیچیده ای نیست. چیزی که خیلی مهم است بهینه سازی کمپینگ تبلیغاتی هست. یعنی با بهینه سازی کمپینگ های تبلیغاتی بتوانیم تبلیغات را به گونه ای مدیریت کنیم که علاوه بر تصاحب لینک یک کمترین هزینه ممکن را پرداخت کنیم. در اکثر موارد بیش از 80 درصد بودجه روزانه شما بدلیل تنظیمات نادرست یا کلیک های رقبا هدر میرود.

 با حذف کلیک های رقبا، با حذف کلمات به درد نخور، با حذف کلیک های شهرستان، با افزایش Quality Score، با نوشتن متن های جذاب برای عنوان تبلیغ، با تنظیمات پیشرفته قیمت گذاری شناور و ده ها فاکتور دیگر می توان علاوه بر کاهش هزینه بازدهی تبلیغات را بطور چشم گیری افزایش داد و لینک یک را با هزینه معقول تصاحب کرد. این ویژگی مهمترین وجه تمایز المانت در خدمات تبلیغات در گوگل است. در ادامه به برخی از این نکات اشاره شده است.

نکات کلیدی گوگل ادز
 • تعرفه شارژ اکانت گوگل ادوردز (قیمت ها به روز می باشد)

کلیه اکانت ها دارای هدیه 120 دلاری می باشد. (شرایط دریافت هدیه)

20 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 12%)

631.000 تومان

50 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 10%)

1.550.000 تومان

100 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 8%)

3.044.000 تومان

200 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 7%)

6.031.000 تومان

300 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 5%)

8.962.000 تومان

500 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 5%)

14.795.000 تومان

750 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 5%)

21.981.000 تومان

1000 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 5%)

29.026.000 تومان

1500 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 5%)

43.328.000 تومان

2000 دلار

اکانت اختصاصی
(کارمزد شارژ: 5%)

57.489.000 تومان
 • تعرفه مدیریت اکانت گوگل ادز

 • مشاوره اولیه تبلیغات در گوگل ، تحلیل دقیق کسب و کار شما

 • راه اندازی کمپینگ های تبلیغاتی بصورت حرفه ای

 • تنظیمات پیشرفته قیمت گذاری شناور

 • حذف کلیک های شهرستان های غیر هدف

 • بهینه سازی Quality score و کاهش چشم گیر هزینه های کلیک

 • ایجاد Ad group های اختصاصی برای کلمات کلیدی هم خانواده

 • اضافه کردن دکمه تماس ، پروموشن، سایت لینک، تصویر و دیگر افزونه های تبلیغاتی

 • نظارت لحظه ای تبلیغات شما توسط پشتیبان

 • گزارش گیری auction insights و تحلیل وضعیت تبلیغ شما در مقایسه با تمام رقبا

 • بهینه سازی تبلیغات و کاهش هزینه ها تا 80 درصد

کارمزد خدمات “مدیریت اکانت گوگل ادز” 10 درصد می باشد.

 • تعرفه PPC Protect اختصاصی المانت

 • نصب ماژول تحلیل کلیک ها روی سایت

 • تحلیل و آنالیز رفتار کاربران روی سایت، جمع آوری گزارش ها

 • تحلیل گزارش های پنل گوگل ادز

 • شناسایی کاربران ، IP ها و دستگاه های مشکوک

 • بلاک کردن تبلیغات برای کاربران ، IP ها و دستگاه های مشکوک

با توجه به شرایط خاص گوگل ادز در ایران و نحوه ارائه IP به کاربران، سیستم PPC Protect طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی المانت ، تنها ابزار کارآمد در ایران است که بطور کامل و صد در صدی تبلیغات شما را از کلیک های جعلی ( click fraud ) ایمن می کند. تعرفه این خدمات بسته به تعداد و دشواری شناسایی کلیک ها متفاوت خواهد بود. یک هفته بعد از اجرای تبلیغات مشخص می شود که کمپینگ های شما نیاز به استفاده از این سرویس دارند یا نه.

هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه می شود؟

اولین قدم برای شروع تبلیغات در گوگل ، ساخت و شارژ اکانت گوگل ادز است که با یکی از ارزهای رایج دنیا انجام می شود. مثلا 100 دلار اکانت خود را شارژ می کنیم. بعد از شارژ اکانت ، کمپینگ تبلیغاتی را راه اندازی می کنیم و تبلیغات ما در کلمات کلیدی که تعریف کرده ایم نمایش داده می شود. پس از نمایش تبلیغات ، به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ ما انجام می شود مبلغی (مثلا نیم دلار) از شارژ اکانت کم می شود تا زمانیکه شارژ اکانت تمام شود. سوال اینجاست که به ازای هر کلیک چه مبلغی کم می شود؟ پاسخ به این سوال نیاز به بیان چند پیش زمینه فنی است ولی در چند جمله کوتاه بطور ساده بیان می کنیم. فرض کنید در جستجوی یک کلمه 4 سایت بصورت Ad یا آگهی (گوگل ادز) نمایش داده می شود. هزینه کلیک بالاترین ادز بستگی به قیمت پیشنهادی نفر دوم دارد. هزینه کلیک نفر دوم نیز بستگی به قیمت پیشنهادی سایت سوم دارد و الی آخر. یعنی هزینه هر کلیک شما در هر بار کلیک ، بستگی به قیمت پیشنهادی نفر پایین تر شما دارد. سازوکاری مشابه مزایده. با این تفاوت که شما قیمت پیشنهادی خودتان را پرداخت نمی کنید. شما قیمت پیشنهادی نفر پایین تر از خودتان را پرداخت می کنید. مثلا اگر شما قیمت 10 دلار را برای هر کلیک تعیین کنید و نفر دوم قیمت 2 دلار تعریف کند شما به ازای هر کلیک مبلغ حدود 2 دلار پرداخت می کنید.

نحوه محاسبه هزینه ها در گوگل ادز

سوالات متداول درباره تبلیغات در گوگل

با قاطعیت می توانیم بگوییم گوگل تنها بخش کوچکی از کلیک های جعلی (invalid clicks) را می تواند تشخیص بدهد و مبلغ آنها را بحساب شما برگرداند و بخش اعظمی از این کلیک ها برای شما حساب خواهد شد. امتحان این موضوع چندان هم سخت نیست. می توانید روی تبلیغات خود 10 تا کلیک انجام بدهید و یک روز بعد مشاهده کنید که (به احتمال زیاد) تمامی کلیک ها برای شما محاسبه شده و هیچ مبلغی بازگردانده نشده است. لذا باید برای مقابله با کلیک های جعلی از PPC Protect استفاده نمایید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

پس از تکمیل سفارش خود ، در کمتر از 5 دقیقه اکانت شما ساخته شده و شارژ می شود. بلا فاصله بعد از ساخت اکانت کمپینگ تبلیغاتی راه اندازی شده و معمولا بین 10 دقیقه تا 40 دقیقه زمان نیاز است تا تبلیغات شما از طرف گوگل تایید شود. در بدبینانه ترین حالت 1 ساعت بعد از تکمیل سفارش ، سایت خود را در صدر نتایج جسنجوی گوگل می توانید ببینید.

زمانیکه شما کلمه ای را در گوگل سرچ می کنید نتایجی مانند گوگل مپ ، تصاویر ، محصولات و تعداد 10 وبسایت برای شما نمایش داده می شود. وبسایت هایی که از گوگل ادز استفاده می کنند در بالا و پایین سایر نتایج نمایش داده می شود. یعنی تبلیغ شما یا بالای بالا نمایش داده می شود یا پایین پایین. وسط صفحه هیچ موقع ادزها نمایش داده نمی شود.

یاد گرفتن پنل گوگل ادز برای افرادی که آشنایی جزئی با زبان انگلیسی دارند کار چندان دشواری نیست. و شما می توانید کمپینگ های تبلیغاتی را خودتان راه اندازی کنید. اما بهینه سازی کمپینگ های تبلیغاتی نیاز به تجربه دارد. بهینه سازی کمپینگ های تبلیغاتی را نمی توان در کلاس یاد گرفت و کاملا تجربی بدست می آید. بهینه سازی یعنی در هر شرایط چه تنظیماتی اعمال شود تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را بگیرید. ممکن است با یک سری تنظیمات روزانه 100 دلار هزینه کنید و 5 مشتری بگیرید و با نوع دیگر تنظیمات 50 دلار هزینه کنید و روزانه 10 مشتری داشته باشید. این بسیار مهم است که کسی که مدیریت اکانت شما را به عهده دارد تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.

مقالات سئو و بهینه سازی سایت ( SEO )

 • نکات مهمی که قبل از هزینه کردن برای سئو باید بدانید

اکثر افرادی که بدنبال خدمات سئو هستند اطلاعات اندکی در خصوص سئو و هزینه های آن دارند و با این اطلاعات اندک انتظار کسب درآمد بالایی از سرمایه گذاری در سئوی سایت دارند. برای اینکه بتوانید از همکاری با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو به سود برسید ضروریست یک سری اطلاعات کلیدی در خصوص SEO بدانید. ( البته این موارد اطلاعات فنی نیستند و نیاز به دانش فنی ندارد ) . این اطلاعات به شما کمک می کند تا بتوانید ارزش واقعی پروژه سئوی خود را بسنجید و متناسب با آن هزینه پرداخت کنید؛ همچنین درخصوص قراردادهای سئو اطلاعات کامل بدست آوردید و موارد مهم در پروژه سئو را در قرارداد سئو بگنجانید و در پایان تک تک موارد را از شرکت سئو تحویل بگیرید. از طریق لینک زیر می توانید ” 10 نکته ضروری سئو برای کارفرمایان” را مشاهده نمایید.

10 نکته کلیدی قراردادهای سئو

برای حضور در نتایج اول گوگل دو راه وجود دارد، 1-بهینه سازی و سئوی سایت، 2- تبلیغات کلیکی گوگل یا گوگل ادز ، هر یک از این روش ها مزایا و معایبی دارند که در این مقاله بطور دقیق و عملیاتی به آن پرداخته ایم

مقایسه گوگل ادز و سئو
 • باورهای غلط درباره سئو!

الگوریتم های گوگل و فاکتورهای سئو ، دائما در حال تغییر است و ممکن است فاکتوری در گذشته جز فاکتورهای مثبت سئو محسوب می شده اما اکنون جز فاکتورهای منفی بحساب بیاید. بسیاری از افراد با مطالعه مقالات و نکات قدیمی، اطلاعاتی در خصوص سئو بدست می آورند که ممکن است اکنون در سال 2021 بطور کامل غلط باشند. در این مقاله به مهمترین باورهای غلط درباره سئو پرداخته ایم!

مقایسه گوگل ادز و سئو
 • همه چیز درباره صفحه سرچ گوگل

زمانیکه عبارتی را در  گوگل سرچ می کنید، علاوه بر نمایش 10 سایت برتر، نتایج دیگری نیز در صفحه جستجو به شما نمایش داده می شود. نتایجی مانند نقشه گوگل ، گراف دانش ، آگهی گوگل ادز ، پادکست ، تصاویر یا ویدئو ها و …. با استفاده از کدهای نشانه گذاری گوگل ، شما نیز می توانید علاوه بر ارتقا جایگاه سایت خود در نتایج گوگل ، در این نوع نتایج نیز حضور پیدا کنید.

مقایسه گوگل ادز و سئو
 • معرفی چند سرویس به درد بخور گوگل

گوگل علاوه بر موتور جستجو جیمیل و گوگل مَپ ، سرویس های کاربردی زیادی دارد که آشنایی با آنها برای کسانی که می خواهند از دنیای وب کسب درآمد کنند بسیار ضروریست. در این مقاله به معرفی تعدادی از این سرویس ها پرداخته ایم. این سرویس ها هم برای افراد مبتدی و هم برای وبمسترهای حرفه ای بسیار کاربرد دارد.

معرفی سرویس های گوگل

فرم نظرسنجی google ads

در این بخش می توانید نظرات خود را درباره محتوای وبسایت المانت با ما در میان بگذارید. بی شک، پیشنهادات و انتقادات شما ، موجب بهبود کیفیت محتوای سایت خواهد شد.

تبلیغات در گوگل چیست؟ معرفی سرویس گوگل ادز

یکی از سرویس های معروف گوگل در دنیا و ایران سرویس گوگل ادز ( google ads ) می باشد. با استفاده از این سرویس شما می توانید در موتور سرچ گوگل ، یوتیوب ، اپلیکیشن ها و وبسایت های طرف قرارداد با گوگل تبلیغ دهید. در ایران وقتی از گوگل ادز صحبت میکنیم مد نظر ما فقط تبلیغات در موتور جستجوی گوگل است و سایر تبلیغات های گوگل ادز ( مانند تبلیغ در یوتیوب، تبلیغ در گوگل مپ و …) مد نظر نیست. با استفاده از این سرویس می توانید کمپینگ تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید. کلمات کلیدیتان را تعریف کنید. متن تبلیغات را بنویسید و سایت خود را در نتایج جستجوی آن کلمات در صفحه اول گوگل نمایش دهید. پنل گوگل ادز امکانات زیادی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید تبلیغات خود را شخصی سازی کنید. می توانید ساعت های نمایش تبلیغ را تغییر دهید. موقعیت جغرافیایی ، رده سنی کاربران ، دستگاه نمایش تبلیغات و همه آن چیزی که به ذهنتان خطور می کند را تنظیم کنید. اگر کمپینگ های تبلیغاتی شما درست اجرا شده باشد سود بسیار زیادی از تبلیغات در گوگل عایدتان خواهد شد. تبلیغات در گوگل روش بسیار کارامدی برای تبلیغات است. چرا که کسانی که کلمات کلیدی مد نظر شما را جستجو می کنند همان لحظه مشتری بالقوه محصولات یا خدمات شما هستند. البته برای کسب سود بالا از گوگل ادز ضروریست کمپینگ های شما بسیار حرفه ای اجرا شده باشند.